Vētrā Tieslietu ministrijas padotības iestādes nav nopietni cietušas 10.01.2005


Tieslietu ministrijas padotības iestāžu vadītāji pirmdien informēja ministrijas valsts sekretāru Mārtiņu Bičevski par situāciju iestādēs. No iestāžu vadītāju ziņojumiem izriet, ka Tieslietu ministrijas padotības iestādes vētrā nav nopietni cietušas.

Tieslietu ministre Solvita Āboltiņa atzinīgi novērtē to, ka ministrijas padotības iestādes operatīvi apzinājušas vētras postījumus un aktīvi strādā pie postījumu seku novēršanas.

Tieslietu ministrijas padotības iestāžu vadītāji informēja, ka atsevišķu struktūrvienību ēkām vētra nodarījusi postījumus, bet tie ir salīdzinoši nelieli. Pašlaik problēmas atsevišķu iestāžu struktūrvienību darbībā rada elektrības padeves pārtraukums un bojājumi valsts vienotajā informācijas tīklā.

Lielākie materiālie zaudējumi aptuveni 15 tūkstošu latu apjomā nodarīti Ieslodzījuma vietu pārvaldes Valmieras un Iļģuciema cietumiem. Precīzi aprēķini tiks sagatavoti līdz dienas beigām.

Elektrības padeves pārtraukuma dēļ un sakarā ar bojājumiem valsts vienotā informācijas tīklā pašlaik pilnu pakalpojuma sniegšanas apjomu nespēj nodrošināt Zemesgrāmatas nodaļas Alūksnē, Talsos, Kuldīgā un Bauskā un Uzņēmumu reģistra nodaļās Bauskā, Saldū, Valmierā un Ventspilī.

Par pakalpojumu sniegšanas atjaunošanu pilnā apjomā minētajās nodaļās informācija tiks sniegta atsevišķi.

Pieteikties jaunumiem e-pastā


Lūdzu, ievadiet e-pasta adresi, uz kuru vēlaties saņemt jaunumus no Tieslietu ministrijas mājaslapas.