Traucēta pakalpojumu sniegšana Zemesgrāmatu nodaļās un Uzņēmumu reģistra nodaļās 10.01.2005


Pirmdien, 10. janvārī apmeklētājus nepieņem Kuldīgas un Alūksnes Zemesgrāmatu nodaļās, kuru telpās dabas stihijas rezultātā nav apkures, elektrības un ūdens apgādes.

Savukārt Bauskas un Talsu zemesgrāmatu nodaļās apmeklētājus pieņem ierobežotā darba režīmā – iedzīvotāji varēs iesniegt nostiprinājuma lūgumus, bet ierobežoti var saņemt zemesgrāmatu apliecības un izrakstus no nodalījuma, ja vien tie nebija sagatavoti jau iepriekš. Tas izskaidrojams ar to, ka šobrīd nav pieejama centrālā datu bāze - valsts vienotā datorizētā zemesgrāmata. Pirms apmeklēt Bauskas un Talsu Zemesgrāmatu nodaļas lūgums iedzīvotājiem iepriekš noskaidrot vai pakalpojumu ir iespējams veikt. Tālrunis informācija Bauskas zemesgrāmatu nodaļā - 3923091, Talsu Zemesgrāmatu nodaļā – 3222320.

Sakarā ar ārkārtas situāciju Uzņēmumu reģistra Valmieras reģionālajā nodaļā iedzīvotāji nevar veikt uzņēmumu, komersantu reģistrāciju (izmaiņu reģistrāciju uzņēmumu, komersantu dokumentos), kā arī saņemt informāciju par Uzņēmumu reģistrā reģistrētajiem subjektiem.

Gadījumā, ja šīsdienas laikā tehniskie traucējumi netiks novērsti, Uzņēmumu reģistrs brīdina, ka iespējamas problēmas komercķīlu reģistrācijas procesā.

Ja nepieciešama steidzama informācija no Uzņēmumu reģistra, Valmieras reģionālās nodaļas klienti tiek aicināti vērsties citā Uzņēmumu reģistra nodaļā un informācija tiks sniegta.

Tūlīt pēc tehnisko bojājumu novēršanas pakalpojumu sniegšana tiks atjaunota.

Citās Latvijas Zemesgrāmatu nodaļās un Uzņēmumu reģistra nodaļās darba apstākļi nav traucēti un iedzīvotājus pieņem noteiktajā darba laikā.

Pieteikties jaunumiem e-pastā


Lūdzu, ievadiet e-pasta adresi, uz kuru vēlaties saņemt jaunumus no Tieslietu ministrijas mājaslapas.