Tieslietu ministrija palīdz veidot Latvijas Bankas izglītības centru 28.02.2005


25. februārī Tieslietu ministrijas pārstāvji piedalījās Latvijas Bankas jaunā finanšu informācijas un izglītības centra – muzeja “Naudas pasaule” atklāšanā Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 2 a.

Tieslietu ministrija sadarbojās ar Latvijas Banku, sagatavojot materiālus izklāstam par imitētu krimināllietu ar naudas viltošanas gadījumu, kas ietverti ekspozīcijā “Naudas viltojumi”. Stendā “Naudas viltojumi”, kura nolūks ir vairot izpratni par naudas viltošanu kā nopietnu, sodāmu noziegumu, bez Tieslietu ministrijas sagatavotajām imitētajām krimināllietām apskatāmi arī viltotās naudas paraugi un naudas viltošanas iekārta, kas konfiscēta pirms vairākiem gadiem Juglā.

Latvijas Bankas “Naudas pasaule” ir šobrīd modernākais muzejs – informācijas centrs Latvijā, tajā atrodami materiāli par Latvijas centrālās bankas vēsturi un naudas vēsturi Latvijā, par Latvijas un Eiropas monetāro politiku, maksājumu sistēmām un citām tēmām, kas attiecas un Latvijas Bankas kompetences jomām. “Naudas pasaules” ekspozīcija ir šobrīd visdigitalizētākā izstāde Latvijā, to var apmeklēt jebkurš interesents, iepriekš piesakoties Latvijas Bankas mājas lapā www.bank.lv.

Pasākuma bildes

Pieteikties jaunumiem e-pastā


Lūdzu, ievadiet e-pasta adresi, uz kuru vēlaties saņemt jaunumus no Tieslietu ministrijas mājaslapas.