Tieslietu ministrija padotības iestādes atsākušas darbu normālā režīmā 11.01.2005


Otrdien, 11. janvārī, darbu normālā režīmā atsākušas tās Tieslietu ministrijas padotības iestādes, kuru darbība bija ierobežota sakarā ar vētras radītajiem elektroenerģijas padeves traucējumiem.

Izņēmums ir vienīgi Alūksnes Zemesgrāmatu nodaļa, kur gan atjaunota elektroapgāde, apkure un ūdensapgāde un tiek pieņemti apmeklētāju iesniegtā nostiprinājuma lūgumu dokumentācija, tomēr nav iespējams izdrukāt datus no valsts vienotās datorizētās zemesgrāmatas datu bāzes, līdz ar to apmeklētāji tiek lūgti pirms došanās uz Zemesgrāmatu nodaļu, iepriekš precizēt, vai šodien būs iespējams saņemt viņiem nepieciešamos dokumentus.

Tomēr šodien uz Alūksni devušies Valsts informācijas tīkla aģentūras speciālisti, tīkla traucējumus plānots novērst jau šīs dienas laikā.
Apmeklētāju pieņemšana un apkalpošana pilnā apjomā atsākta Zemesgrāmatu nodaļās, kur traucējumi bija vēl vakar – Kuldīgas, Bauskas un Talsu Zemesgrāmatu nodaļās.

Pilnā režīmā darbu atsākušas arī visas Uzņēmumu reģistra nodaļas, kuru darbība līdz šim bija kavēta – traucējumi novērsti reģionālajās nodaļās Bauskā, Saldū, Valmierā un Ventspilī.

Pieteikties jaunumiem e-pastā


Lūdzu, ievadiet e-pasta adresi, uz kuru vēlaties saņemt jaunumus no Tieslietu ministrijas mājaslapas.