Tieslietu ministre uzdod „Maksātnespējas administrācija” direktoram ieviest nejaušības principu maksātnespējas procesa administratora izvēlē 21.01.2005


Tieslietu ministre Solvita Āboltiņa piektdien uzdevusi valsts aģentūras „Maksātnespējas administrācija” direktoram Aldim Gobzemam veikt virkni uzdevumu, lai „Maksātnespējas administrācija” ieviestu nejaušības principu maksātnespējas administratoru izvēlē.

Ministre uzsver, ka nejaušības principa ieviešana maksātnespējas procesa administratora izvēlē valdības deklarācijā ir minēts kā viens no uzdevumiem tieslietu jomā. Tas nodrošinās ātrāku, efektīvāku un objektīvāku maksātnespējas procesa gaitu, mazinās korupcijas iespējas un palielinās sabiedrības uzticību maksātnespējas procesam.

Tieslietu ministre Solvita Āboltiņa uzdeva Gobzemam iesniegt ziņojumu par iespējām ieviest nejaušības principu maksātnespējas procesa administratoru izvēlē, kur būtu piedāvāti vismaz divi nejaušības principa ieviešanas varianti, kā arī sagatavot attiecīgus priekšlikumus grozījumiem pašreizējā maksātnespējas likumā un Ministru kabineta noteikumu projektam.

Pieteikties jaunumiem e-pastā


Lūdzu, ievadiet e-pasta adresi, uz kuru vēlaties saņemt jaunumus no Tieslietu ministrijas mājaslapas.