Tieslietu ministre izvērtēs A.Gobzema atlūgumu pēc tā saņemšanas 02.03.2005


Tieslietu ministre Solvita Āboltiņa trešdien, 2.martā, tikās ar valsts aģentūras „Maksātnespējas administrācija” direktoru Aldi Gobzemu, kuras laikā A.Gobzems informēja par darba tiesisko attiecību izbeigšanu saistībā ar problēmām jaunā maksātnespējas likumprojekta sagatavošanā.

Ministre ir uzklausījusi A.Gobzemu un, kad saņems no viņa atlūgumu dokumenta formā, to izvērtēs.

Tikšanās laikā A.Gobzems lūdza pagarināt termiņu jaunā maksātnespējas likumprojekta sagatavošanai, jo savādāk likumprojekts būšot nekvalitatīvs un viņš par to nevarēšot uzņemties atbildību. Tomēr tieslietu ministre nedzirdēja pārliecinošus argumentus likumprojekta sagatavošanas termiņa pagarināšanai - likumprojekta sagatavošana jau tā ir ļoti iekavējusies un šā gada sākumā minēto termiņu, pēc A.Gobzema lūguma, S.Āboltiņa pagarināja no februāra vidus līdz aprīļa vidum.

Bez tam, A.Gobzems likumprojekta veidošanā piedalījās no pašiem pirmsākumiem 2002.gada beigās un, 2004.gada janvārī kļūstot par „Maksātnespējas administrācijas” direktoru, viņam jāuzņemas pilna atbildība par viņa vadītās nozares būtiskākā likumprojekta izstrādi.

Pieteikties jaunumiem e-pastā


Lūdzu, ievadiet e-pasta adresi, uz kuru vēlaties saņemt jaunumus no Tieslietu ministrijas mājaslapas.