Tieslietu ministre apmeklēs Cēsu audzināšanas iestādi nepilngadīgajiem un Valmieras cietumu 14.02.2005


Tieslietu ministre Solvita Āboltiņa trešdien, 16.februārī, apmeklēs Cēsu audzināšanas iestādi nepilngadīgajiem un Valmieras cietumu.

Ministre vizītes laikā īpašu uzmanību pievērsīs notiesāto personu iespējām cietumā iegūt izglītību. Tāpat ministre tiksies ar Valsts probācijas dienesta teritoriālo struktūrvienību Cēsīs un Valmierā vadītājiem.

„Ieslodzītajām personām ir jādod iespēja dzīvot likumpaklausīgi, jo viņi ir daļa no sabiedrības un pēc soda izciešanas šie cilvēki atgriezīsies mūsu vidū. Manuprāt, viens no efektīvākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir piedāvāt šiem cilvēkiem izglītošanās iespējas,” pauž ministre.

Tajā pašā laikā ministre atzīst, ka ieslodzīto izglītošana nav atrisināta valstiskā līmenī, tādēļ viņa apmeklē ieslodzījumu vietas, lai iepazītos ar situāciju uz vietas.  

Tieslietu ministres vizītes grafiks
Pl. 11.00 - izbraukšana no Tieslietu ministrijas

Pl. 12.30 - 14.30 - Cēsu audzināšanas iestādes nepilngadīgajiem apmeklējums, tikšanās ar Valsts probācijas dienesta teritoriālās struktūrvienības Cēsīs vadību

Pl. 15.00 - 17.00 - Valmieras cietuma apmeklējums, tikšanās ar Valsts probācijas dienesta teritoriālās struktūrvienības Valmierā vadību.

Pieteikties jaunumiem e-pastā


Lūdzu, ievadiet e-pasta adresi, uz kuru vēlaties saņemt jaunumus no Tieslietu ministrijas mājaslapas.