Bijušo tieslietu ministri apbalvo par ieguldījumu lauksaimniecības attīstībā 08.12.2004


Trešdien, 8. decembrī, zemkopības ministrs Mārtiņš Roze par ieguldījumu Latvijas lauksaimniecības attīstībā pasniedz Zemkopības ministrijas medaļu "Par centību" vairākiem iepriekšējās valdības locekļiem, tostarp bijušajai tieslietu ministres Vinetai Muižniecei.

Medaļu bijusī ministre saņem par to, ka viņas vadītā ministrija iepriekšējās valdības laikā veikusi nozīmīgu darbu,  Latvijas un Eiropas Savienības tiesiskos aktu precizēšanā un saskaņošanā, kas vienlaicīgi bijis ieguldījums arī Latvijas lauksaimniecības politikā.

Medaļas saņems arī bijušais ministru prezidents Indulis Emsis un bijušais ekonomikas ministrs Juris Lujāns.   

"Neapšaubāmi, lielu ieguldījumu Latvijas valsts un lauksaimniecības nozares sekmīgā integrācijā Eiropas Savienībā deva visa valdība, taču īpaši es vēlos pateikties bijušajam premjeram, kā arī tieslietu un ekonomikas ministriem. Lauksaimniecības nozares integrācija Eiropas Savienības kopējā lauksaimniecības politikā nebūtu noritējusi tik raiti, ja nebūtu tā laika valdības vadītāja Induļa Emša atbalsta un ieinteresētības attīstīt šo sektoru. Vēlos pateikties arī ekonomikas ministram Jurim Lujānam par nopelniem lauksaimniecības attīstības sekmēšanā," uzsvēris zemkopības ministrs Mārtiņš Roze.

Pieteikties jaunumiem e-pastā


Lūdzu, ievadiet e-pasta adresi, uz kuru vēlaties saņemt jaunumus no Tieslietu ministrijas mājaslapas.