Aicinām plašsaziņas līdzekļus uz sarunu par plānotajām izmaiņām attiecībā uz Uzņēmuma reģistra datu pieejamību 29.10.2019


Laipni aicinām piedalīties sarunā

par Tieslietu ministrijas un Uzņēmumu reģistra sagatavoto likumprojektu

"Grozījumi likumā "Par Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistru""

pirms tā izskatīšanas Saeimā 1. lasījumā

 

2019. gada 30. oktobrī plkst. 9.00

Tieslietu ministrija, 250. kabinets (1. stāvs)

Brīvības bulvāris 36, Rīga (ieeja no Elizabetes ielas puses)

 

 

Sarunas laikā informēsim par Tieslietu ministrijas un Uzņēmumu reģistra sagatavoto likumprojektu "Grozījumi likumā "Par Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistru"" pirms tā izskatīšanas Saeimā 1. lasījumā. Medijiem tiks sniegtas atbildes par likumprojekta būtību un iespējām plašsaziņas līdzekļiem turpmāk saņemt informāciju no valsts reģistriem, kā arī mediju informācijas pieprasīšanas un izskatīšanu kārtību Uzņēmumu reģistrā.

Dalībnieki:

Jānis Bordāns, Ministru prezidenta biedrs, tieslietu ministrs;

Guna Paidere, Uzņēmumu reģistra galvenā valsts notāre.

 

Iekļūšanai Tieslietu ministrijā nepieciešamas caurlaides, tāpēc lūdzu pieteikties pie Lanas Mauliņa pa e - pastu: Lana.Maulina@tm.gov.lv vai tālr. 67036738 līdz 2019. gada 29. oktobra plkst. 16.30, pieteikumā norādot personas koda pirmo pusi. Caurlaides saņemšanai būs nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.

 

Lana Mauliņa

Tieslietu ministrijas

Komunikācijas un tehniskā nodrošinājuma nodaļas

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālrunis: 67036738; e-pasts: Lana.Maulina@tm.gov.lv

 

Informējam, ka pasākumā tiks fotografēts un filmēts. Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu valsts pārvaldes darbības caurspīdīgumu, informācija par pasākumu kopā ar audio vai vizuālo materiālu tiks publicēta Tieslietu ministrijas tīmekļa vietnē, kā arī izmantota žurnālistikas vajadzībām. Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka tiekat iekļauts/a audio vai vizuālajā materiālā.

Pieteikties jaunumiem e-pastā


Lūdzu, ievadiet e-pasta adresi, uz kuru vēlaties saņemt jaunumus no Tieslietu ministrijas mājaslapas.