Tiks atklātas Valsts probācijas dienesta teritoriālās struktūrvienības Balvos un Madonā 13.07.2005


Ceturtdien, 14.jūlijā, pulksten 11 tiks atklāta Valsts probācijas dienesta (VPD) Balvu teritoriālā struktūrvienība (TSV), kas atradīsies Balvos, Partizānu ielā 6, bet pulksten 15 tiks atklāta Madonas teritoriālā struktūrvienība, kas atrodas Madonā, Saules ielā 17.

Atklāšanas pasākumos piedalīsies VPD Pārvaldes vadītājs Aleksandrs Dementjevs, Tieslietu ministrijas Valsts sekretāra vietniece Ilze Juhansone un Valsts probācijas dienesta sadarbības partneri – pašvaldību, tiesu, prokuratūras, policijas un nevalstisko organizāciju pārstāvji.

Gan Balvu, gan arī Madonas teritoriālajā struktūrvienībā šogad strādās pa 6 darbiniekiem. VPD Balvu teritoriālā struktūrvienības vadītājs ir Juris Ragovskis, bet Madonas TSV vadītāja ir Valda Buiķe.
Valsts probācijas dienests ir valsts iestāde, kas rūpējas par sabiedrības drošību, strādājot ar cilvēkiem, kuri izcieš kriminālsodu sabiedrībā (nosacītie sodi un piespiedu sodi) un palīdz bijušajiem ieslodzītajiem atgriezties sabiedrībā. Īpašu uzmanību VPD pievērš tieši darbam ar jaunatni, lai mazinātu atkārtotu noziegumu izdarīšanas iespējamību.

Šī gada rudens pusē tiks atklātas telpas arī atlikušajām divām – Aizkraukles un Gulbenes TSV. Kopumā valsts probācijas dienestam ir 28 teritoriālās struktūrvienības, kas atrodas visās rajonu pilsētās, kurās darbojas tiesas.

Uz pasākumu laipni aicināti žurnālisti!

Pieteikties jaunumiem e-pastā


Lūdzu, ievadiet e-pasta adresi, uz kuru vēlaties saņemt jaunumus no Tieslietu ministrijas mājaslapas.