Tiks atklātas Valsts probācijas dienesta teritoriālā struktūrvienības Dobelē un Kuldīgā 06.07.2005


Ceturtdien, 7.jūlijā, pulksten 11 tiks atklāta Valsts probācijas dienesta (VPD) Dobeles teritoriālā struktūrvienība (TSV), kas atradīsies Dobelē, Brīvības ielā 10a, bet pulksten 15 tiks atklāta Kuldīgas teritoriālā struktūrvienība, kas atrodas Kuldīgā, Liepājas ielā 5.

Atklāšanas pasākumos piedalīsies VPD Pārvaldes vadītājs Aleksandrs Dementjevs un valsts probācijas dienesta sadarbības partneri – pašvaldību, tiesu, prokuratūras, policijas un nevalstisko organizāciju pārstāvji.

Gan Dobeles, gan arī Kuldīgas teritoriālajā struktūrvienībā šogad strādās pa 6 darbiniekiem. VPD Dobeles teritoriālā struktūrvienības vadītāja pienākumus izpilda Sanita Grīnfelde, bet Preiļu TSV vadītāja ir Diāna Lūse.

Valsts probācijas dienests ir valsts iestāde, kas rūpējas par sabiedrības drošību, strādājot ar cilvēkiem, kuri izcieš kriminālsodu sabiedrībā (nosacītie sodi un piespiedu sodi) un palīdz bijušajiem ieslodzītajiem atgriezties sabiedrībā. Īpašu uzmanību VPD pievērš tieši darbam ar jaunatni, lai mazinātu atkārtotu noziegumu izdarīšanas iespējamību. 2005.gadā tiks atvērtas struktūrvienības visās rajonu pilsētās, kurās darbojas tiesas.
14. jūlijā, oficiāli tiks atklātas teritoriālās struktūrvienības Balvos un Madonā.

Pieteikties jaunumiem e-pastā


Lūdzu, ievadiet e-pasta adresi, uz kuru vēlaties saņemt jaunumus no Tieslietu ministrijas mājaslapas.