Tiks atklāta Valsts probācijas dienesta Limbažu teritoriālā struktūrvienība 28.06.2005


Ceturtdien, 30. jūnijā, pulksten 13:00 tiks atklāta Valsts probācijas dienesta (VPD) Limbažu teritoriālā struktūrvienība, kas atradīsies Limbažos, Jūras ielā 27.

Atklāšanas pasākumā LR Tieslietu ministre Solvita Āboltiņa, VPD Pārvaldes vadītājs Aleksandrs Dementjevs un jaunās struktūrvienības vadītājs Jānis Balodis uzrunās turpmākās sadarbības institūciju – Limbažu pilsētas un rajona pašvaldību pārstāvjus, Tiesas, Prokuratūras, Policijas un citu valsts, pašvaldību un nevalstisko organizāciju pārstāvjus.

Valsts probācijas dienesta Limbažu teritoriālā struktūrvienība darbu uzsāka jau gada sākumā un līdz gada beigām nodaļā strādās jau 6 ierēdņi.

Kopumā Latvijā strādā 28 teritoriālās struktūrvienības visās rajonu pilsētās, kurās darbojas tiesas. Jūlija sākumā tiks atklātas arī Dobeles, Kuldīgas, Balvu un Madonas nodaļas telpas.
Valsts probācijas dienests ir valsts iestāde, kas rūpējas par sabiedrības drošību, strādājot ar cilvēkiem, kuri izcieš kriminālsodu sabiedrībā (nosacītie sodi un piespiedu sodi) un palīdz bijušajiem ieslodzītajiem atgriezties sabiedrībā. Īpašu uzmanību VPD pievērš tieši darbam ar jaunatni, lai mazinātu atkārtotu noziegumu izdarīšanas iespējamību.

Pieteikties jaunumiem e-pastā


Lūdzu, ievadiet e-pasta adresi, uz kuru vēlaties saņemt jaunumus no Tieslietu ministrijas mājaslapas.