Maksātnespējas administrācijas direktors izsaka pateicību par līdzšinējo sadarbību 11.05.2005


Pēdējās dienas esot valsts aģentūras „Maksātnespējas administrācija” direktora amatā, Aldis Gobzems izsaka pateicību Latvijas apgabaltiesām, Tieslietu ministrijai, žurnālistiem un citiem par līdzšinējo sadarbību.

„Sākot pildīt Maksātnespējas administrācijas direktora pienākumus, par vienu no saviem galvenajiem uzdevumiem izvirzīju maksātnespējas procesa administratoru uzraudzības veicināšanu. Tagad ar lepnumu varu secināt, ka iecerētais ir realizēts,” ir gandarīts A. Gobzems.

 „Lielu paldies saku saviem darbiniekiem, kas ir paveikuši milzīgu darbu, strādājot gan pie maksātnespējas procesa administratoru uzraudzības, lai maksātnespējas procesa norisi padarītu efektīvu un caurskatāmu, gan izskatot pieaugošos darbinieku prasījumus,” uzsver A. Gobzems.

Uz šo brīdi Maksātnespējas administrācija ir izpildījusi visus Tieslietu ministrijas noteiktos uzdevumus, tai skaitā iesniegusi jauno Maksātnespējas likumprojektu, kā dēļ A. Gobzems vēlējās palikt amatā līdz 15.maijam.

A. Gobzems pozitīvi vērtē faktu, ka pasaulē ir atzinīgi novērtēts maksātnespējas process Latvijā. Pasaules Bankas 2004.gada pētījumā Doing Business Latvija ir minēta kā viena no desmit pasaules valstīm, kurās ir efektīvākā bankrota procedūra un īsākais maksātnespējas process.

Atgādinām, ka šī gada 2.martā A. Gobzems tieslietu ministrei Solvitai Āboltiņai iesniedza atlūgumu, kurā uz paša vēlēšanās pamata lūdza viņu atbrīvot no Maksātnespējas administrācijas direktora pienākumu pildīšanas ar 15.maiju. S. Āboltiņa A. Gobzema atlūgumu pieņēma.

Par direktora pienākumu izpildītāju ir iecelta Maksātnespējas administrācijas direktora vietniece juridiskajos jautājumos Agnese Kveska.

Aldis Gobzems par valsts aģentūras „Maksātnespējas administrācija" direktoru kļuva 2004. gada janvārī.

Pieteikties jaunumiem e-pastā


Lūdzu, ievadiet e-pasta adresi, uz kuru vēlaties saņemt jaunumus no Tieslietu ministrijas mājaslapas.