Maksātnespējas administrācijā viesosies Moldovas pārstāvji 13.04.2005


Šodien, 13. aprīlī, valsts aģentūrā „Maksātnespējas administrācija” pieredzes apmaiņas vizītes ietvaros viesosies pārstāvji no Moldovas valsts institūcijām, kas iesaistītas maksātnespējas jomā.

Tikšanās laikā galvenokārt ir paredzēts apspriest jautājumus, kas saistīti ar maksātnespējas procesa administratoru apmācību un sertifikāciju, to uzraudzību, kā arī darbinieku prasījumu un maksātnespējas procesa administrācijas izdevumu segšanu.

Aldis Gobzems, Maksātnespējas administrācijas direktors: „Uzskatu, ka šāds pieredzes apmaiņas pasākums ir ļoti vērtīgs gan mums, kā salīdzinoši jaunai iestādei, gan viesiem no Moldovas, kurus ir ieinteresējis maksātnespējas jautājumu risinājums Latvijā”.

Atgādinām, ka pēc Moldovas Republikas Ārlietu ministrijas ielūguma no šī gada 29.marta līdz 3.aprīlim Moldovā uzturējās Latvijas valsts institūciju, tai skaitā Maksātnespējas administrācijas, pārstāvji, lai noteiktu turpmākās iespējamās sadarbības jomas Latvijas reformu pieredzes nodošanai.

Valsts aģentūra “Maksātnespējas administrācija” ir Tieslietu ministrijas pārraudzībā esoša valsts iestāde, kura izveidota 2002. gadā un kuras uzdevumi ir nodrošināt valsts politikas īstenošanu maksātnespējas procesa jautājumos.

Pieteikties jaunumiem e-pastā


Lūdzu, ievadiet e-pasta adresi, uz kuru vēlaties saņemt jaunumus no Tieslietu ministrijas mājaslapas.