“Latvijas Vēstnesis” atsāk informatīvos seminārus bibliotekāriem 11.09.2019


Oficiālais izdevējs “Latvijas Vēstnesis” turpina tikties ar Latvijas bibliotēku pārstāvjiem, lai iepazīstinātu ar valsts informācijas platformas iespējām un nostiprinātu iemaņas darbā ar  tās vietnēm - vestnesis.lv, likumi.lv, lvportals.lv un juristavards.lv / žurnāls “Jurista Vārds”.

Jau informējām, ka gada sākumā piecās Latvijas pilsētās “Latvijas Vēstnesis” aicināja bibliotekārus uz informatīvajiem semināriem, to dalībniekus iepazīstinot ar Latvijas Vēstneša uzturētajām četrām vietnēm kā vienotu valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platformu un sniedzot padomus to ērtākai lietošanai.

Semināru pirmais cikls noslēdzās maijā un, septembrim sākoties, ar pasākumu Bauskas Centrālajā  bibliotēkā atklāts jaunais rudens semināru cikls. Kopumā līdz gada beigām oficiālais izdevējs sadarbībā ar Kultūras informācijas sistēmu cetru rīkos vēl trīs šāda veida tikšanās ar bibliotēku pārstāvjiem no Salaspils, Limbažiem un Rēzeknes.

Pirmais seminārs, kas noritēja 4. septembrī, Bauskas Centrālajā bibliotēkā, novērtēts kā ļoti noderīgs.

Lūk, dažas no atsauksmēm:

  1. "Šodienas atklājums ir LV portāls. Tagad zināšu, ka tas sevī ietver ļoti daudz svarīgas informācijas. Paldies par to!"
  2. "Vairākas lietas līdz šim nebija zināmas. Uzzināju par daudzveidīgo saturu un meklēšanas iespējām. Ļoti noderīga un universāla informācija."
  3. "Patiesībā pārsteidza tas, ka šīs juridiskās platformas ir ērti lietojamas. Nākotnē noteikti izmantošu vairāk."

Trīs nākamie semināri:

  • 13. novembrī - Latvijas Nacionālajā bibliotēkā,
  • 15. novembrī - Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā,
  • 28. novembrī - Limbažu Galvenajā bibliotēkā.

Par oficiālo izdevēju “Latvijas Vēstnesis”

Oficiālais izdevējs “Latvijas Vēstnesis” ir valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platforma. “Latvijas Vēstnesis” nodrošina - oficiālo publikāciju (vestnesis.lv), tiesību aktu pieejamību (likumi.lv), to skaidrošanu (lvportals.lv) un diskusiju tiesiskai domai un praksei (žurnāls “Jurista Vārds”, juristavards.lv).

Papildinformācijai:

Kellija Dadzīte

Oficiālā izdevēja „Latvijas Vēstnesis”

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.: +371 67310675

Mob.: +371 22113792

kellija.dadzite@lv.lv

www.lv.lv

 

Pieteikties jaunumiem e-pastā


Lūdzu, ievadiet e-pasta adresi, uz kuru vēlaties saņemt jaunumus no Tieslietu ministrijas mājaslapas.